Знято з виробництва!
ПОВНИЙ РОЗПРОДАЖ !!!

Idea Forno Casalingo - напівпрофесійні фарби для кераміки для випалу в домашній печі.

Фарби складаються з пігментів і спеціальної смоли на основі розчинника. Утворюють довговічну, стійку до стирання, світлостійку плівку. Відмінно витримують мийку в посудомийних машинах. Лінія напівпрофесійних матеріалів, що стоять між фарбами по холодній кераміці і традиційними надглазурними керамічними фарбами. Для любителів, професійних художників і декораторів. В якості основи можна застосовувати кераміку, фарфор, скло і метал. Після завершення роботи застосовується техніки випалу в домашній духовці при температурі 160-170 градусів протягом 30 хвилин. Не вимагають застосування дорогих професійних муфельних печей.

Всі фарби готові до застосування, поставляються в рідкому вигляді, легкі в застосуванні і наносяться пензлем. Яскраві, глянцеві кольори швидко висихають, легко змішуються один з одним. После завершення роботи застосовується техніки випалу в домашній духовці при температурі 160-170 градусів протягом 30 хвилин.

Увага! Дані фарби не є токсичними. Але призначені тільки для декоративного застосування і не рекомендуються для використання на виробах, що мають прямий контакт з їжею.