Туш суха для каліграфії, 5 кольорів, 30г

Туш суха для каліграфії (Китай)
є в наявності

Туш суха для каліграфії (Китай)

Модель: 21311
250.00 грн 150.00 грн

Туш суха для каліграфії (Китай) - високоякісна водорозчинна суха туш у вигляді брикетів для малювання, оформлювальних робіт, письма в техніці каліграфії, при створенні коміксів і карикатур.

Високоякісні брикети туші мають блискучу глянсову поверхню з нанесення малюнка і позолоти. Виготовляються сухі туші з пресованої сажі, одержуваної від спалювання соснового дерева, з додаванням ароматичних олій. Насичені кольори, гладка текстура, світлостійкість. Туш легко наноситься пером або пензлем для каліграфії. Перед використанням необхідно розтерти туш на  кам'яній тушечниці і додати кілька крапель води до отримання бажаної консистенції і кольору. В якості основи для малювання і письма тушшю ідеально підходить калька і спеціальний "рисовий" папір для туші.

У набір входить 5 кольорів туші по 30г в картонній коробці: синій, білий, жовтий, зелений і червоний.


Туш легко наноситься пером або пензлем для каліграфії. Перед використанням необхідно розтерти туш на  кам'яній тушечниці і додати кілька крапель води до отримання бажаної консистенції і кольору. В якості основи для малювання і письма тушшю ідеально підходить калька і спеціальний "рисовий" папір для туші.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре