Туш суха чорна для каліграфії 31г

Туш суха чорна для каліграфії (Китай)
є в наявності

Туш суха чорна для каліграфії (Китай)

Модель: 21232
Виробник: Conda (Китай)
50.00 грн 35.00 грн

Туш суха чорна для каліграфії (Китай) - високоякісна водорозчинна суха туш чорного кольору вигляді брикетів для малювання, оформлювальних робіт, письма в техніці каліграфії, при створенні коміксів і карикатур.

Високоякісні брикети туші мають блискучу глянсову поверхню з нанесення малюнка і позолоти. Виготовляються сухі туші з пресованої сажі, одержуваної від спалювання соснового дерева, з додаванням ароматичних олій. Насичені кольори, гладка текстура, світлостійкість. Туш легко наноситься пером або пензлем для каліграфії. Перед використанням необхідно розтерти туш на  кам'яній тушечниці і додати кілька крапель води до отримання бажаної консистенції і кольору. В якості основи для малювання і письма тушшю ідеально підходить калька і спеціальний "рисовий" папір для туші.

Туш в брикеті 97мм*22мм*10мм чорного кольору вагою 31г в картонній упаковці


Туш легко наноситься пером або пензлем для каліграфії. Перед використанням необхідно розтерти туш на  кам'яній тушечниці і додати кілька крапель води до отримання бажаної консистенції і кольору. В якості основи для малювання і письма тушшю ідеально підходить калька і спеціальний "рисовий" папір для туші.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре