23010 Фталевий зелений жовтуватий Kremer

23010 Фталевий зелений жовтуватий Kremer - світлостійкий пігмент
23010 Фталевий зелений жовтуватий Kremer
Немає в наявності

23010 Фталевий зелений жовтуватий Kremer

Модель: 23010
Виробник: Kremer
Фасовка: 20г
325.00 грн

23010 Фталевий зелений жовтуватий Kremer - світлостійкий пігмент

P.G.36.74265

Колір Phthalo Green можна просто назвати темно-блакитним. Він значною мірою відповідає оксиду хрому водно-зеленого, однак він темніший і чистіший, і може мати більш блакитний відтінок. Phthalo Green змішаний з білим більше блискучий, ніж зелений гідрат оксиду хрому.

Належить до групи Phthalo пігментів. Вони є похідними від фталової кислоти, складної кільцевої органічної сполуки, галогенований, з атомом міді в надзвичайно стабільному положенні. Додатково містить хлор і бром в молекулі.

Абсолютно світлостійкий, стійкий до розчинників і атмосферних впливів, має сильні характеристики скління і підходить для всіх технік. Він стійкий у кислоті, вапні та лугу.

Має світлостійкість розріджений = 8, середній = 8, концентрований = 8 (де 1 - погано, 8 - найкраще).

Для обробки чистого пігменту потрібні спеціальні рекомендації. Рекомендується попереднє зволоження ізопропіловим спиртом при виробництві фарб на водній основі. Виготовлення масляної фарби не потребує попереднього зволоження.  Пігмент дуже
інтенсивний. При додаванні менших кількостей білого забезпечується непрозорість, а колір змінюється лише непомітно.

Phthalo Green, жовтуватий, PG 36 підходить для Темпера, Акварель / Гуаш, Цемент / Таделакт, Масло, Акрил, Вапно / Фреска

Увага: дуже легкий пігмент: розпилюється! При використанні з цементом тільки для внутрішніх робіт. Не обробляти соляною кислотою.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре