Стильне комбінування: «венеціанка» і художній розпис стін

13.08.2020

Все частіше модні журнали з дизайнерськими ідеями розробки інтер’єрів, дивують нас різноманітними комбінаціями, що не лише закарбовуються у пам’яті, а й асоціюються з унікальними та актуальними стилями.

Венеціанська штукатурка, або ж іншими словами «венеціанка» використовується ще з часів епохи Відродження. Таке тонкошарове покриття нагадує зріз натурального каменю, адже в складі матеріалу містяться натуральні компоненти, що дозволяють створити візуальний ефект і неймовірну структуру.

Перший ексклюзивний магазин італійських фарб "IVC" представляє венеціанську штукатурку - Еlite Venezia Antica Signoria, що прекрасно підійде для оформлення стін та стелі, адже не має швів, не боїться вологи, екологічно безпечна та обов’язково порадує своєю довговічністю та неперевершеними якостями.

Новим словом в декоруванні інтер’єру в житлових та офісних приміщеннях, стало комбінування декоративних покриттів – венеціанської штукатурки з рельєфними орнаментами, або ж художнім розписом. За допомогою виграшних рішень та ідеально підібраних додаткових елементів, саме «венеціанка» гармонійно сприймається при створенні інтер’єру єгипетського, японського, романського, вінтажного стилю та стане ключовим елементом в їх розробці. Звичайно, що така технологія висуває неабиякі вимоги до майстерності декоратора, який планує стиль приміщення, а також до професіоналізму майстра і якості використовуваних матеріалів.

Перший ексклюзивний магазин італійських фарб "IVC" пропонує венеціанську штукатурку - Еlite Venezia Antica Signoria та лише відмінні художні фарби для розпису. Разом з такими матеріалами ваші задумки - стануть реальністю, адже саме наша «венеціанка» здатна зробити будь який інтер’єрний стиль – унікальним.

Спробуйте використати широкий спектр кольорової палітри, який ви знайдете в нашому інтернет - магазині та поєднайте їх з іншими видами декоративних штукатурок, а також мозаїкою, фресками, декоративними панно, барельєфами, колонами, тощо.

Наші фахівці гарантують, що стіни, які покриті таким декором чудово зімітують висічення з монолітного мармуру, а «венеціанка» - Еlite Venezia Antica Signoria в поєднанні з художніми фарбами, створить ефект прожилок натурального каменю.

Творіть та експериментуйте разом з першим ексклюзивним магазином італійських фарб "IVC" і діліться ідеями з своїми друзями та рідними. Саме наші матеріали – найкраще підкреслять інтер’єр вашого приміщення, а нова технологія комбінування додасть гармонії, рельєфних візерунків та посилить враження від класики та вибухового багатобарвного розпису.