Паралоїд Paraloid™ B-72

Паралоїд Paraloid ™ B-72 - термопластичная чудова акрилова смола загального призначення
Паралоїд Paraloid™ B-72
Немає в наявності

Паралоїд Paraloid ™ B-72 - термопластичная чудова акрилова смола загального призначення

Модель: 67400
Виробник: Kremer

Паралоід Paraloid ™ B-72 - етілметакрілатний полімер, термопластичная чудова акрилова смола загального призначення. Прозорі гранули, практично нерозчинні в воді. Його можна наносити як на прозорі, так і на пігментовані покриття різними способами, а також можна сушити на повітрі або випікати. Paraloid ™ B-72 володіє дуже низькою реакційною здатністю з чутливими фосфоресцентними і люмінесцентними пігментами. Довговічність і відсутність пожовтіння також роблять його цінним для використання з цими пігментами.

Paraloid ™ B-72 сумісний з іншими плівкоутворюючими матеріалами, такими як вініл, целюлоза, хлоровані каучуки і силікони, і може використовуватися в поєднанні з ними для отримання покриттів з широким спектром характеристик. Дуже стійкий до впливу води, лугів, кислот, олій і хімічних парів. Покриття дуже еластичні і прилипають до різних поверхонь, наприклад, легкі метали.

Paraloid ™ B-72 унікальний тим, що має високу стійкість до етанолу, що дозволяє використовувати його при роботах, в яких сильні розчинники не допускаються. Дисперсії спирту можуть бути мутними або молочними; однак, чіткі, когерентні плівки утворюються. Точка плавленіяParaloid ™ B-72 являє собою акрилову смолу з високою молярною масою, тому вона не має певної температури плавлення. Він починає плавитися при 70 - 75 ° C; температура течії становить 145 - 150 ° C. ТГ: 40 ° С


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Артикул:
0.00 грн

Артикул:
0.00 грн

Артикул:
0.00 грн