РОЗПРОДАЖ!!! ЗНИЖКА 50%!!!

Фарби по тканині Idea Stoffa від Maimeri (Італія) - світлостійкі, не тьмяніючі, швидковисихаючі фарби на водній основі для розпису натуральних тканин (крім трикотажу) і шкіри. Прозорі, глянцеві, матові, перламутрові і флуоресцентні - усі фарби вільно змішуються між собою.

Наносити безпосередньо на тканину пензлем, штемпелем або через трафарети. Щільно покривають тканину. Вимагають закріплення гарячою праскою з виворітного боку тканини. Не змиваються при делікатному пранні. Можуть використовуватися з контурами по тканині інших виробників.

Фарбу для тканини Idea Stoffa можна наносити як в чистому, так і в розведеному вигляді, на великі поверхні або виконуючи складний дрібний малюнок. На будь-який тип тканини, будь яким пензлем. Яскраві кольори або пастельні відтінки, вибір за вами. Після висихання фарби рекомендується закріпити малюнок, пропрасувавши на тканину з виворітного боку. Витримує багаторазове делікатне прання.

  • Нанести фарбу пензлем або через трафарет на чисту поверхню тканини
  • Залишити до повного висихання 2-6 годин
  • Закріпити малюнок з виворітного боку тканини за допомогою гарячої праски без пара в режимі прасування, що відповідає типу тканини, протягом 3 хв
  • Делікатне прання вироби допускається при температурі до 60 ° C не раніше, ніж через 48 годин після закріплення малюнка праскою