Акрилові фарби - найпопулярніщі фарби  у художників, декораторів, любителів декоративного творчості і творців театральних декорацій. В процесі роботи можуть розбавлятися водою. Швидко сохнуть. Фарби мають високу стійкість до атмосферних, хімічних і фізичних дій. Після висихання фарби утворюють дуже міцну еластичну вологонепроникну плівку з матовою поверхнею. Яскраві тони мають велику світлостійкость. Більш низька вартість в порівнянні з масляними фарбами. Можуть використовуватися з іншими видами фарб в змішаних техніках живопису. Після висихання не зворотні.

Акрилові фарби виготовляють з пігменту і акрилової емульсії - суміші акрилових смол в воді. Пігменти визначають колір фарби і підрозділяють на натуральні і синтетичні. Акрилові фарби за ступенем прозорості поділяються на покривні, напівпрозорі і прозорі. Ступіньсвітлостійкості акрилових фарб підрозділяють на максимальну і середню. 
Під час роботи акрилові фарби не дозволяють змінювати прийняте рішення: вони швидко сохнуть, а нанесений мазок можна виправити тільки в тому випадку, якщо було накладено товстий шар фарби, і на протязі деякого часу під утвореною плівкою фарба не затверділа, дозволяючи видалити її. Всі кольори фарб можуть накладатися одна на одну і вільно змішуватисяміж собою.
 
Акрилові фарби універсальні і можуть наноситися практично на будь-які поверхні - полотно, дерево, папір, тканину, пластик. Вони призначені для широкого використання, незалежно від призначення і техніки - живопис, декораторський мистецтво, зовнішній настінний живопис «маралес», живопис рекламних плакатів і т.п. Акриловими фарбами можна користуватися в чистому вигляді або розводячи їх водою. Розчинені у воді акрилові фарби дозволяють отримати прозорість, подібну до акварелі. Можливості їх застосування можна розширити, використовуючи спеціальні добавки для акрилових фарб, для отримання різних ефектів - блискучого, матового, об'ємного або піщаного.
 
Акрилові фарби мають гарну віддачу, покриваність і надзвичайно прості в накладенні пензлем, шпателем, губкою, тампоном або будь-яким іншим інструментом. Фарби висихають протягом короткого часу і не є вогненебезпечними або шкідливими для здоров'я. Після завершення роботи слід переконатися, що тара добре закрита, щоб фарба не висохла завчасно.
 
Допоміжні продукти для живопису акриловими фарбами - грунти, пасти, добавки і лаки - невід'ємна частина акрилового живопису. Вони підсилюють, модифікують і доповнюють натуральні показники акрилових фарб:

 •  Грунт слугує  для ізоляції основи від фарби, поліпшення її накладення і збільшення довговічності картини.   
 • Акрилові пасти дозволяють отримати дивовижні ефекти, надаючи простір фантанзіі, з багатьма способами застосування.
 • Добавки (медіуми) - в певній кількості змінюють початковий стан фарби і дозволяють отримати особливі ефекти - матування, блискоутворення, уповільнення висихання.

  • Лаки використовуються для захисту висохлих фарб, фіксації і зміни зовнішнього вигляду готової роботи.
       
   Для найкращого використання рекомендується ретельно дотримуватися інструкції по застосуванню.


   У нашому магазині представлений широкий асортимент акрилових фарб для живопису: