Олійні фарби виготовляються з пігменту, масла і розчинника (скипидару).

Олійні фарби не втрачають насиченість кольору при висиханні, не випаровується, що не окислюються, світло- і морозостійкі. Пастоподібна структура забезпечує хорошу криючу здатність.
Пігменти визначають колір фарб і підрозділяються на натуральні і синтетичні. Пігменти змішуються з маслами рослинного походження - лляним, сафлорова, маковим, горіховим, конопляним і т.п.

Олійні фарби за ступенем прозорості поділяються на покривні, напівпрозорі (лесировочні) і прозорі.

Ступінь світлостійкості олійних фарб підрозділяється на максимальну і середню.
__________________________________________________________________________________________________

Допоміжні продукти для олійних фарб - невід'ємна частина олійного живопису. Вони підсилюють, модифікують і доповнюють натуральні показники олійних фарб і підрозділяються на категорії - розчинники рослинного або мінерального походження, добавки, олії і лаки, а також грунт - особливий продукт.
 Добавки (медіуми) - в певній кількості змінюють початковий стан фарб і дозволяють отримати особливі ефекти

Олії для олійного живопису  - служать для розм'якшення і розрідження фарб, а при застосуванні у великих кількостях - надають масляним фарбам прозорість акварелі.

Лаки для олійного живопису - використовуються для захисту висохлих фарб, фіксації і зміни зовнішнього вигляду готової роботи.

Грунт - прискорює і спрощує підготовку поверхні для роботи.

Рекомендується ретельно дотримуватися інструкції по застосуванню !!!
 
  У нашому магазині представлений широкий асортимент масляних фарб для живопису:

  • Олійні фарби Classico від Maimeri (Італія) - універсальні олійні фарби на основі сучасних натуральних і синтетичних пігментів відмінної якості як для професійних, так і для починаючих художників, в яких якість перевершує ціну
  • Олійні фарби Marie's (Китай) - ідеальний вибір для навчання малюванню олійними фарбами. Якісні недорогі фарби для початківцям і професійних художників, виготовлені на основі неорганічних пігментів і наповнювачів в висушуючих рослинних оліях або оліфі, іноді з додаванням допоміжних речовин
  • Олійні фарби ROSA (Україна) - олійні фарби для початківців і професійних художників, виготовлені на основі органічних і неорганічних високоякісних пігментів, з використанням полімеризованих лляних олій високого ступеня очищення.