015 Перлина "металік" Acril PRO

015 Перлина - акрилова фарба ефект металік
Очікування 2-3 дні

015 Перлина - акрилова фарба металік

Модель: 48275015
Виробник: Art Kompozit
Фасовка: 75мл
Ступінь прозорості покривна
Рівень світлостійкості максимальний
72.00 грн

015 Перлина - біла акрилова фарба з ефектом металік. Ступінь прозорості - покривна. Рівень світлостійкості - максимальний.Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати, при потребі розбавити водою (до 10 %). Нанести на поверхню будь-яким зручним способом та зробити бажаний малюнок за допомогою інструментів, пензля чи мастихіну. Час висихання: 1-2 години, залежно від товщини шару й умов. При потребі, через 1 добу, можливо покрити лаком акриловим ART Kompozit. Рекомендована температура під час фарбування від +10 до +20 °С, відносна вологість до 80 %.

Зберігати й транспортувати у фірмовій герметичній тарі за температури від +5 до +35 °С, у недоступному для дітей місці. Берегти від дії прямих сонячних променів і нагрівальних приладів. Застосування дітьми можливе лише під наглядом дорослих!

Вологі робочі інструмент очистити від залишків фарби, не допускаючи висихання, і ретельно промити водою (при короткочасних перервах у роботі інструмент можна зберегти від засихання, загорнувши у поліетиленовий пакет). Тара та залишки продукту після висихання утилізуються як будівельне сміття.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре