Матеріали для золочення Idea Oro від Maimeri (Італія) - допоміжні матеріали для техніки золочення поталу - грунти, клею і лаки.

Техніка золочення поталу - фольгою, що імітує сусальні метали, вимагає певних знань і досвіду. Завдяки матеріалам для золочення Idea Oro від Maimeri техніка золочення доступна як реставраторам, так і любителям декоративної творчості.

Загальна технологія:

  • На чисту і суху поверхню наноситься клей для поталі (мордан) без пропусків і підтьоків. Залежно від складу клею (мордану), товщини нанесеного шару і характеру поверхні через певний час клей для поталі набуде необхідної липкості, після чого можна приступати до приклеювання поталі. Мордан залишається довгий час липким. Час його висихання займає від 2 до 12 годин (в залежності від складу)
  • Листи поталі дуже тонкі. Їх не рекомендується брати руками. Листи накладаються на оброблені ділянки за допомогою пінцетів або спеціальних пласких пензлей. Потім поталі розгладжується м'яким пензлем
  • Після повного висихання клею надлишки поталі обережно знімаються ватним тампоном або шматочком замші
  • Позолочену поталлю поверхню необхідно покрити спеціальним захисним лаком - шелаком або спеціальним покривним лаком для поталі