Матеріали для золочення від Giusto Manetti Battiloro (Італія) - широкий асортимент високоякісних матеріалів для техніки золочення - сусальні метали різних кольорів і товщини, імітації сусальних металів (поталі), мікстіони (клея для листових сусальних металів) та інші продукти.
Поталь Giusto Manetti - імітація сусальних листових металів з більш високою товщиною листа, ніж справжнє золото, більш зручна у використанні і легша в застосуванні.

Вільна поталь - поталь, яка виробляється в рулонах або квадратних листах, перекладених тонкими паперовими листами, зручна для золочення великих рівних поверхонь.
 Поталь вільна Giusto Manetti доступна в різних кольорах на основі золота, срібла і міді:

  • Поталь в конверті - листи вільної поталі, упаковані в конверт один лист на інший зі зміщенням для зручності відділення. Розмір листа 16смx16см. В упаковці-конверті 100 аркушів. Загальна площа листів 2,5 кв.м
  • Поталь в книзі - листи вільної поталі прошиті в буклет-книжку і підтримується на тонкому папері, щоб спростити захоплення. Розмір листа 14смx14см. В упаковці "книжка" 25 аркушів. Загальна площа упаковки 0,5 кв.м

Мікстіони - клея для сусальних металів, дозволяють наносити лист на поверхні різних типів як для внутрішнього, так і для зовнішнього золочення. Доступні в складах на різній основі (вода, спирт, олія).